מדיניות אחריות - אחריות לכל החיים

חשוב לדעת שתכשיטי זהב עם יהלומים ובמיוחד עם אבני חן כמו אמרלד רגישות ויש לשמור עליהן מפני פגיעות ומכות שיכולות לשבור או לסדוק את האבן. הזהב אף הוא חומר יחסית עדין ורך ולכן חשוב לשמור עליו בזהירות מפני מכות ושריטות.

מה מכוסה במסגרת האחריות 

ניקוי וחידוש התכשיט - ניתן להביא את התכשיט למשרדנו על מנת שנעשה לו ניקוי ופירוק שומנים ורודיום במידת הצורך.

הברקת הזהב - הברקת שריטות על הזהב. ניתן להביא את התכשיט למשרדנו ונעשה לו פוליש ובכך נבריק את הזהב. מדובר בשריטות שטחיות ולא בשינוי צורה מהותי של תכשיט.

חיזוק תושבות היהלומים ואבני חן -במידה ויש תזוזה בתושבות ביהלומים הקטנים או באבן המרכזית יש להביא את התכשיט אלינו לחיזוק השיבוצים. מומלץ לא ללבוש את התכשיט עד שמחזקים אותו על מנת שלא יפלו אבנים.

יהלום קטן שנפל - במידה ונפל אחד מהיהלומים הקטנים שנמצאים בכתר או בחישוק הטבעת יש להביא את התכשיט אלינו למשרד ואנחנו נשבץ יהלום חדש במקומו. יש להבהיר כי לא מדובר באחת מהאבנים המרכזיות ויש לבטח את התכשיט והאבן המרכזית באופן עצמאי.

שינוי מידת טבעת - שינוי מידת הטבעת, השרשת או הצמיד ללא הגבלה וללא תוספת תשלום. תיקון מידה לא יתאפשר במידה ונראה כי הדבר אינו אפשרי כיוון שהטבעת עברה יותר מידי שינויי מידה או במידה והדבר כרוך בהוצאות שאינן סבירות עבורנו כמו שיבוץ מחדש של היהלומים הקטנים שנמצאים על החישוק. יש לציין כי העניין נתון לשיקול דעתנו באופן בלעדי

בדיקה שנתית - מומלץ להביא את התכשיט אלינו לבדיקה שנתית, אנו נבדוק את תקינותו של התכשיט, שכל היהלומים יושבים טוב וללא תזוזה, נבצע ניקוי ובמידת הצורך פוליש או רודיום. בדיקה ותחזוקה פעם בשנה כלולה באחריות ואינה כרוכה בתשלום נוסף.


מה אינו מכוסה באחריות

אבן מרכזית שנפלה מהתכשיט - האבן המרכזית, יהלום או אבן חן, אינה נכללת במסגרת האחריות שאנו נותנים. יש לבטח את האבן המרכזית באופן עצמאי.

שינוי מהותי בצורה של התכשיט - שינוי מהותי בצורה שנגרם בשל מכה או כל סיבה אחרת.

תכשיט שנגנב או אבד - כאמור, יש לבצע ביטוח באופן עצמאי עבור מקרים כאלה.

יש לציין כי האחריות מכסה רק תכשיטים שנקנו אצלנו וטופלו על ידנו באופן שוטף ובלעדי. כמו כן, חשוב לבטח את התכשיט ואת האבן המרכזית באופן עצמאי שכן האבן המרכזית אינה כלולה במסגרת האחריות שאנו מספקים. כאשר מגיעים למשרדנו יש לבוא עם החשבונית על מנת שנוכל לוודא כי אכן התכשיט באמת נקנה אצלנו. האחריות תקפה רק אם נעשה שימוש סביר בתכשיט בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.